هرآنچه از مشهد می خواهید ...


خبر گزاری چمپکس نیوز:
قهرمانان پرورش اندام و بادی کلاسیک سال 1394 کشورمان در کنار مدال‌آوران ایران در بازی‌های المپیک و پارالمپیک ریو 2016 و هم‌چنین مدال‌آوران ورزش ایران جایزه خود را از...خبر گزاری چمپکس نیوز:
قهرمانان پرورش اندام و بادی کلاسیک سال 1394 کشورمان در کنار مدال‌آوران ایران در بازی‌های المپیک و پارالمپیک ریو 2016 و هم‌چنین مدال‌آوران ورزش ایران جایزه خود را از رییس‌جمهور و وزیر ورزش و جوانان دریافت کردند.
به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مراسم تجلیل از ورزشکاران و اهدای جوایز آن ها توسط رییس جمهور و همچنین با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور و محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان بر روی سن مراسم تجلیل، برگزار شد.
در آغاز این مراسم کیانوش رستمی، سهراب مرادی و حسن یزدانی طلایی‌های المپیک ایران در المپیک ریو 2016 نخستین نفراتی بودند که جایزه خود را از دستان رییس‌جمهور و وزیر ورزش و جوانان دریافت کردند.
سپس کمیل قاسمی دارنده مدال نقره المپیک، قاسم رضایی مدال‌آور برنز کشتی فرنگی ایران، سعید عبدولی دیگر مدال آور برنز ایران، کیمیا علیزاده نخستین بانوی مدال‌آور ایران در رقابت‌های المپیک که موفقیت به کسب مدال برنز این رقابت‌ها شد، از دیگر نفراتی بودند که به ترتیب جایزه خود را از رییس‌جمهور دریافت کردند.
همچنین بهداد سلیمی، وزنه‌بردار دسته فوق سنگین ایران که با ناداوری از رسیدن به المپیک باز ماند توسط رییس‌جمهور مورد تجلیل قرار گرفت و جایزه خود را دریافت کرد.
مجتبی عابدینی، شمشیرباز ایران در المپیک ریو که توانست به مراحل بالای این رقابت‌ها صعود کند نیز با حضور در جایگاه ویژه‌ جایزه خود را از رییس‌جمهور دریافت کرد.
در بخش قهرمانان پارالمپیک نیز از زهرا نعمتی، پرچمدار، غلامرضا رحیمی، ساره جوانمردی، محمد خالوندی، سیامند رحمان، مجید فرزین، داوود علی پوریان، تیم والیبال نشسته و تیم فوتبال پنج نفره نیز در این مراسم تجلیل شد.
در نهایت در حضور ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و جلال نادمی دبیر فدراسیون، از قهرمانان و مدال آوران رقابت های آسیایی و جهانی تجلیل شد.

قهرمانان و مدال آوران آسیایی و جهانی بدنسازی و پرورش اندام که از آنها تقدیر و تجلیل به عمل آمد به شرح ذیل است:

سجاد نیک نام- پرورش اندام- جهانی- اسپانیا- طلا
بابک اکبرنیا- پرورش اندام- جهانی- اسپانیا- طلا
هادی چوپان- پرورش اندام- جهانی- اسپانیا- طلا
پوریا پایون- پرورش اندام- جهانی- اسپانیا- طلا
علی شمس قمر- بادی کلاسیک- جهانی- اسپانیا- طلا
خلیل اسدی- پرورش اندام- جهانی- اسپانیا- نقره
اسحاق قویدل- پرورش اندام- جهانی- اسپانیا- نقره
کیوان رضاپور- بادی کلاسیک- جهانی- اسپانیا- نقره
هادی محمدی- پرورش اندام- جهانی- اسپانیا- برنز
جعفر غفارنژاد- پرورش اندام- جهانی- اسپانیا- برنز
روح اله میرحسینی- بادی کلاسیک- جهانی- اسپانیا- برنز

فرهاد اسدنژاد- پرورش اندام- آسیایی- ژاپن- طلا
یاسین امانی پور- پرورش اندام- آسیایی- ژاپن- طلا
سجاد نیک نام- پرورش اندام- آسیایی- ژاپن- طلا
جعفر غفارنژاد- پرورش اندام- آسیایی- ژاپن- طلا
آیت نجد باقری- پرورش اندام- آسیایی- ژاپن- نقره
محسن صمدی- پرورش اندام- آسیایی- ژاپن- نقره
هادی محمدی- پرورش اندام- آسیایی- ژاپن- برنز
مربیان و کادر فنی تیم های ملی:
ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به عنوان سرپرست، علی تبریزی، وحید اکبرزاده، علی نعمتی و محمدرضا سلطان نژاد مربیان تیم ملی کشورمان بودند.

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

اخبار مشهد

کیفیت هوای مشهد در شرایط سالم

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد ، مقایسه غلظت آلاینده‌ها نشان می‌دهد از غلظت تمامی آلاینده‌ها نسبت به روز گذشته در همین ساعت کاسته شده است.بالاترین غلظت آلاینده‌ها از...

آماده سازی مسجد جامع تاریخی رشتخوار جهت برگزاری نماز عید سعید فطر

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد ، کاظم کامیاب گفت: برای برگزاری هر چه باشکوهتر نماز عید سعید فطر، حجت الاسلام و المسلمین مهدی بهره‌مند امام جمعه شهرستان و دیگر مسولین از...

نیشابور آماده برگزاری باشکوه سالروز ورود امام رضا (ع)

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد ، سعید شیبانی معاون استاندار و فرماندار نیشابور گفت: طبق مصوبه ۶۳ شورای عمومی فرهنگ استان خراسان رضوی، روز ۱۰ تیر، روز «ملی خراسان» نام گرفته...