خبرگزاری نیوز: رئیس کمیته انضباطی فدراسیون و پرورش اندام گفت: جریمه های سنگینی در انتظار ورزشکارانی است که در فضای مجازی مطالب و عکس های نامناسب، غیر اخلاقی و غیر واقعی را در صفحه...


خبرگزاری نیوز: رئیس کمیته انضباطی فدراسیون و پرورش اندام گفت: جریمه های سنگینی در انتظار ورزشکارانی است که در فضای مجازی مطالب و عکس های نامناسب، غیر اخلاقی و غیر واقعی را در صفحه های خود انتشار می دهند و باعث تشویش اذهان عمومی می شوند.
اکبر فراهانی در گفتگو با سایت فدراسیون و پرورش اندام در خصوص حضور پررنگ و فعال ورزشکاران در فضای مجازی و انتشارت خبرهای واقعی و غیر واقعی اظهار کرد: کمیته انضباطی این فدراسیون به صورت جدی فضای مجازی را رصد می کند و در صورت مشاهده هر گونه نوشتاری که عزت، شان، شرافت، شخصیت عمومی فدراسیون، ورزشکار، مربی و داور را زیر سوال ببرد، به شدت برخورد خواهد شد و جریمه های سنگینی در پی خواهد داشت.
وی در ادامه افزود: اگر شخصی اعتراضی دارد و یا موضوعی را قابل بحث و بررسی می داند از طریق راه هایی که از قبل تعیین شده است، می تواند موضوعات خود را به صورت درست و منطقی به گوش افراد مسئول برساند تا بررسی های لازم انجام شود.
اکبر فراهانی با تاکید بر این موضوع که افراد از انتشار مطالب غیر واقعی پرهیز کنند، تصریح کرد: مطالب واقعی خود را هم در جاهای درست و با نگارش مناسب انتشار دهند و بیان مطالبی که باعث تضعیف و وهن ورزش و پرورش اندام شود باعث بوجود آمدن مشکلات روحی برای مخاطبان می شود که کمیته انضباطی نظارت کامل دارد و پیگیری های قانونی را انجام می دهد.

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location