خبرگزاری نیوز: میثم پور احمد در دسته 100 کیلو گرم پرورش اندام رقابت های آرنولد کلاسیک آفریقای جنوبی موفق به کسب مدال طلای این مسابقات شد.در صورتی که می توانست علاوه بر کسب مدال طلا ، اوورال...


خبرگزاری نیوز: میثم پور احمد در دسته 100 کیلو گرم پرورش اندام رقابت های آرنولد کلاسیک آفریقای جنوبی موفق به کسب مدال طلای این مسابقات شد.در صورتی که می توانست علاوه بر کسب مدال طلا ، اوورال این مسابقات نیز شود. وی در این خصوص در صفحه خود نوشت:
بعد از قهرمانی انتخابی تیم ملی با وجود کم لطفی ها یی که در حق بنده شد، رژیم خود را ادامه داده و تا ده روز باقی مانده به مسابقات آرنولد کلاسیک در تمرینات دچار مشکل از ناحیه کمر و سیاتیک شدم و با وجود توصیه های پزشک مبنی بر نرفتن به مسابقات به علت مسافت زیاد و فشار آمدن به ناحیه دیسک من این ریسک را قبول نموده و با آسیب دیدگی و درد فراوان به این مسابقات رفتم و با وجود این مشکلات، خود را به جامعه ورزشی پرورش اندام ثابت نموده و توانستم مقام وزن 100 کیلو گرم را از آن خود کنم و می توانستم اوورال هم شوم که به علت ناداوری این مقام را به وزن 85 کیلو گرم دادند. ومن نتوانستم کارت حرفه ای خودم را دریافت کنم.

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location