هرآنچه از مشهد می خواهید ...

خبرگزاری نیوز: حسن گلستانه متولد اول فرودین سال 62 از تهران،کارشناس مکمل های غذایی، ورزش حرفه ای را از سال 80 شروع کرد،و توانست دراین رشته تاریخ ساز شود و اولین مدال طلای ایران را در...


خبرگزاری نیوز: حسن گلستانه متولد اول فرودین سال 62 از تهران،کارشناس مکمل های غذایی، ورزش حرفه ای را از سال 80 شروع کرد،و توانست دراین رشته تاریخ ساز شود و اولین مدال طلای ایران را در مسابقات اسپرت مدل از آن خود نماید. از آنجایی که گلستانه اولین مدال آور ایران در رشته اسپرت مدل است، می توان او را پرچم دار این رشته در ایران دانست. در ادامه مصاحبه سایت نیوز را با این قهرمان مطالعه می فرمایید:

چند سال است که به صورت حرفه ای این رشته را دنبال میکنید؟

از سال 74 رشته رو شروع کردم ،البته به صورت آماتوری در باشگاه تمرین می کردم ،ولی ورزش حرفه ای را از سال 80 شروع کردم و 16 سال است که به صورت حرفه ای این رشته را دنبال می کنم.

راز موفقیت را در چه میدانید ؟
راز موفقیتم را فقط و فقط در نظم، ترتیب، پشتکار و همت فروان می دانم و با توجه به این عوامل توانستم این عناوین را کسب کنم.

عنوان آخرین مسابقه ای که شرکت کردیده اید چه بوده؟
مسابقات فیتنس جهانی آمریکا بود که از بین 36 شرکت کننده توانستم قهرمان شوم و مدال طلا کسب کنم همچنین در آمریکادر مسابقه ی دیگری هم شرکت کردم که مسابقه بود و نائب قهرمان شدم و کارت حرفه ای دریافت کردم و جز حرفه ای های ایران شدم.

بهترین مربیان و ورزشکاران در این رشته ار نظر شما؟
بهترین مربیان حال حاضر که با آنها کار کردم آقای محسن یزدانی ،یزدان راد و استاد و ورزشکار مورد علاقه من در این رشته استاد یزدان راد هستند.

آیا با اسپانسر خاصی کار می کنید؟(اگر جواب منفی است در این زمینه چه صحبت و چه توقعی دارید؟)

کمپانی خودم ،کمپانی عصر بدن که از قدیمی ترین فروشگاه های عرضه مکمل های غذایی ورزشی هست.

عناوین مهمی که در رقابت های ورزش به دست آورده اید؟

نائب قهرمان جهان در رشته اسپرت مدل 2016
قهرمان جهان در رشته اسپرت مدل 2017
اولین مدال آور ایران در رشته اسپرت مدل و در واقع پرچم دار این رشته در ایران هستم، از آنجایی که فیتنس مدل رشته نوپایی در ایران هست سعی کردم اسم این ورزش را در ایران بالا نگه دارم.

پیشنهاد شما برای آسیب دیدگی کمتر ورزشکاران در حین تمرین؟
گرم کردن قبل از تمرین و سرد کردن بدن بعد از تمرین یکی از راه هایی است که باعث می شود ورزشکاران کمتر آسیب ببینند.

آیا در طو ل مسابقات آمریکا با حاشیه ای هم روبرو شده اید؟
این بار هم در امریکا به من پیشنهاد شد که زیر پرچم آمریکا و با نام شرکت کننده ای از کشور امریکا مسابقه بدم با توجه به این که نائب قهرمانی جهان را داشتم ،ولی من قبول نکردم و خواستم پرچم مقدس کشور خودم را بالا نگه دارم و این امر هم محقق شد.

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

اخبار مشهد

برگزاری سالگرد «مهاجران الی الله» در حرم رضوی

به گزارش گروه استان های باشگاه  خبرنگاران جوان از مشهد؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدجلال حسینی معاون تبلیغات آستان قدس رضوی گفت: این مراسم پنج شنبه 9 شهریور بعد از برگزاری نماز مغرب و عشاء در صحن...

وزیر کشور وارد مشهد مقدس شد + برنامه‌ها

به گزارش گروه استان های باشگاه  خبرنگاران جوان از مشهد؛ عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز با استقبال استاندار خراسان‌رضوی، معاونان استانداری، برخی مدیران ستادی و اعضای شورای تامین وارد مشهد مقدس شد.

راه اندازی سامانه پیشخوان خدمت مجازی آستان قدس رضوی

به گزارش گروه استان های باشگاه  خبرنگاران جوان از مشهد؛ غلامرضا رحمتی زاده معاون املاک و اراضی آستان قدس رضوی گفت: این سامانه با هدف کاهش مراجعه حضوری مردم و کاهش زمان پاسخگویی مراجعان از دفاتر...