هرآنچه از مشهد می خواهید ...

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛ دکتر عصمت تقی آبادی معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت:: همه ساله اول آگوست جهت تشویق مادران به امر شیردهی به نام روز جهانی ترویج...


به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛ دکتر عصمت تقی آبادی معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت:: همه ساله اول آگوست جهت تشویق مادران به امر شیردهی به نام روز جهانی ترویج تغذیه با شیر مادر نامگذاری شده است و به همین مناسبت امسال در راستای بزرگداشت این هفته، تیمی متشکل از مدیران و کارشناسان آموزش سلامت و سلامت خانواده و جمعیت برای تقدیر از حامیان برنامه شیر مادر در بیمارستان حکیم حاضر شدند و از تلاش داوطلبین سلامت تقدیر بعمل آوردند.

وی افزود: برنامه حامیان شیرمادر از سال ۱۳۹۲ با همت و برنامه ریزی کارشناسان برنامه شیر مادر و مشاوره شیردهی و همکاری مسئول مشارکت‌های مردمی معاونت بهداشت پایه ریزی شد و با انتخاب رابطین علاقمند و برگزاری کلاس‌های آموزشی تئوری و عملی تخصصی ماهیانه ادامه یافت.

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت:: با توجه به توانمندی حامیان شیر مادر در امر مشاوره و تاثیر آن بر شاخص تغذیه انحصاری با شیر مادر و موافقت رئیس بیمارستان حکیم مقرر گردید، برنامه ریزی لازم درخصوص حضور این عزیزان در بخش‌های زنان و زایمان صورت پذیرد.

وی در پایان ادامه داد: ۲۳۲ مورد آموزش و پیگیری توسط ۱۵ نفر از داوطلبین سلامت به مادران بستری در بخش‌های بیمارستان حکیم طی هفته شیر مادر ارائه شده است.


انتهای پیام// س. ح


در روز جهانی ترویج تغذیه با شیرمادر، تشویق مادران به شیردهی

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

اخبار مشهد

برگزاری سالگرد «مهاجران الی الله» در حرم رضوی

به گزارش گروه استان های باشگاه  خبرنگاران جوان از مشهد؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدجلال حسینی معاون تبلیغات آستان قدس رضوی گفت: این مراسم پنج شنبه 9 شهریور بعد از برگزاری نماز مغرب و عشاء در صحن...

وزیر کشور وارد مشهد مقدس شد + برنامه‌ها

به گزارش گروه استان های باشگاه  خبرنگاران جوان از مشهد؛ عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز با استقبال استاندار خراسان‌رضوی، معاونان استانداری، برخی مدیران ستادی و اعضای شورای تامین وارد مشهد مقدس شد.

راه اندازی سامانه پیشخوان خدمت مجازی آستان قدس رضوی

به گزارش گروه استان های باشگاه  خبرنگاران جوان از مشهد؛ غلامرضا رحمتی زاده معاون املاک و اراضی آستان قدس رضوی گفت: این سامانه با هدف کاهش مراجعه حضوری مردم و کاهش زمان پاسخگویی مراجعان از دفاتر...