هرآنچه از مشهد می خواهید ...

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛ علیرضا کلیدری رئیس اداره نظارت و ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: به هیچوجه با تخلفات مدیران در زمان ثبت نام مماشات...


به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛ علیرضا کلیدری رئیس اداره نظارت و ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: به هیچوجه با تخلفات مدیران در زمان ثبت نام مماشات نمی شود و پیش از این بارها و بارها اطلاع رسانی و تذکرات موکد بر ضرورت رعایت قوانین در زمان ثبت نام به همه مدیران داده شده است.

وی افزود: از زمان آغاز روند ثبت نام مدارس از خرداد ماه تاکنون دو هزار و 640 مورد بازدید به صورت اتفاقی و نوبتی انجام شده است و به این ترتیب 30 درصد مدارس استان تاکنون زیر ذره بین بازرسان قرار داشته اند.

رئیس اداره نظارت و ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: در قالب بازدیدهای انجام شده از مدارس تاکنون افزون بر 100 تذکر شفاهی صادر شده و از 10 مدیر مدرسه تعهد کتبی اخذ شده است و چهار مدیر نیز تذکر کتبی درج در پرونده دریافت کرده اند.

کلیدری افزود: تخلف این مدیران دریافت وجه اضافه در زمان ثبت نام و رعایت نکردن محدوده ثبت نام است که در صورت محرز شدن تخلفات، رای هیات رسیدگی به تخلفات این اداره کل 'لغو ابلاغ مدیران' خواهد بود.

وی گفت: از این تعداد مدرسه دارای کد، چهار هزار و 247 مدرسه شهری و چهار هزار و 717 مدرسه روستایی هستند.

خراسان رضوی با یک میلیون و 200 هزار دانش آموز و 12 هزار و 500 مدرسه حدود 9 درصد جمعیت دانش آموز کشور را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام// م.م

تذکر شفاهی به بیش از 100مدرسه در خراسان رضوی

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

اخبار مشهد

برگزاری سالگرد «مهاجران الی الله» در حرم رضوی

به گزارش گروه استان های باشگاه  خبرنگاران جوان از مشهد؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدجلال حسینی معاون تبلیغات آستان قدس رضوی گفت: این مراسم پنج شنبه 9 شهریور بعد از برگزاری نماز مغرب و عشاء در صحن...

وزیر کشور وارد مشهد مقدس شد + برنامه‌ها

به گزارش گروه استان های باشگاه  خبرنگاران جوان از مشهد؛ عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز با استقبال استاندار خراسان‌رضوی، معاونان استانداری، برخی مدیران ستادی و اعضای شورای تامین وارد مشهد مقدس شد.

راه اندازی سامانه پیشخوان خدمت مجازی آستان قدس رضوی

به گزارش گروه استان های باشگاه  خبرنگاران جوان از مشهد؛ غلامرضا رحمتی زاده معاون املاک و اراضی آستان قدس رضوی گفت: این سامانه با هدف کاهش مراجعه حضوری مردم و کاهش زمان پاسخگویی مراجعان از دفاتر...