هرآنچه از مشهد می خواهید ...

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛حمید صادقی مدیر فرهنگسرای کودک و آینده گفت: این تعداد نقاشی از ۲۰ کشور اسلامی به دبیرخانه ارسال شده و با حضور ۵ داور، آثار برتر پس از ۳ مرحله...


به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛حمید صادقی مدیر فرهنگسرای کودک و آینده گفت: این تعداد نقاشی از ۲۰ کشور اسلامی به دبیرخانه ارسال شده و با حضور ۵ داور، آثار برتر پس از ۳ مرحله داوری انتخاب شدند.

وی افزود: از بین ۳۴ هزار اثر در مرحله اول داوری به ۲۸ هزار اثر رسیدیم و از بین این تعداد ۶ هزار اثر نقاشی به مرحله بعدی راه می‌یابند و در مرحله ن‌هایی از این تعداد آثار برتر در ۳ رده سنی به منتخبین ن‌هایی می‌رسیم.

مدیر فرهنگسرای کودک و آینده با اشاره به آثار ارسال شده از کشور‌های دیگر گفت: از حدود ۲۰ کشور اسلامی به این دبیرخانه نقاشی رسیده است و برخی از این کشور‌ها از آسیای شرقی و آسیای میانه، آفریقا و اروپا هستند که در این رویداد فرهنگی شرکت کرده اند.

صادقی افزود: مسابقه بین المللی نقاشی کودکان با موضوع مسجد به مناسبت انتخاب مشهد الرضا پایتخت فرهنگی جهان اسلام برگزار گردید و شرکت کنندگان در ۳ رده سنی ۴ تا ۶ سال، ۷ تا ۱۱ سال و ۱۲ تا ۱۵ سال در این برنامه شرکت کرده اند.

انتهای پیام//ف. ج.


ارسال بیش از ۳۴ هزار اثر به دبیرخانه مسابقه بین المللی نقاشی کودکان

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

اخبار مشهد

برگزاری سالگرد «مهاجران الی الله» در حرم رضوی

به گزارش گروه استان های باشگاه  خبرنگاران جوان از مشهد؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدجلال حسینی معاون تبلیغات آستان قدس رضوی گفت: این مراسم پنج شنبه 9 شهریور بعد از برگزاری نماز مغرب و عشاء در صحن...

وزیر کشور وارد مشهد مقدس شد + برنامه‌ها

به گزارش گروه استان های باشگاه  خبرنگاران جوان از مشهد؛ عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز با استقبال استاندار خراسان‌رضوی، معاونان استانداری، برخی مدیران ستادی و اعضای شورای تامین وارد مشهد مقدس شد.

راه اندازی سامانه پیشخوان خدمت مجازی آستان قدس رضوی

به گزارش گروه استان های باشگاه  خبرنگاران جوان از مشهد؛ غلامرضا رحمتی زاده معاون املاک و اراضی آستان قدس رضوی گفت: این سامانه با هدف کاهش مراجعه حضوری مردم و کاهش زمان پاسخگویی مراجعان از دفاتر...