×

هشدار

JUser: :_load: ناتوان در تشخیص کاربر با شناسه: 217
رستوران های کیش

رستوران های کیش (10)

رستوران های کیش , رستوران

رستوران پایاب کیش یکی از رستوران های ایرانی, فرنگی کیش می باشد که در میدان المپیک واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی و فرنگی می باشد.

\r\n

رستوران  قصر سفید کیش یکی از رستوران های ایرانی کیش می باشد که در انتهای بلوار اندیشه واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای کبابی و خورشتی ایرانی  می باشد.

\r\n

رستوران رویال استار کیش یکی از رستوران های ایرانی, فرنگی کیش می باشد که در خیابان صدف  واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی کبابی و خورشتی و غذاهای فرنگی می باشد.

\r\n

رستوران کوه سنگی کیش یکی از رستوران های ایرانی کیش می باشد که در روبروی بازار پردیس واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای کبابی و خورشتی ایرانی  می باشد.

\r\n

رستوران آتا کیش یکی از رستوران های ایرانی کیش می باشد که در میدان  خلیج فارس واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی و کبابی و خورشتی  می باشد.

\r\n

رستوران موج دریا کیش یکی از رستوران های ایرانی کیش می باشد که در خیابان جاده جهان واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی کبابی و خورشتی  می باشد.

\r\n

رستوران فودلند کیش یکی از رستوران های ایرانی, فرنگی کیش می باشد که در بازار مرجان واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذا های ایرانی و فرنگی و غذاهای کبابی و خورشتی  می باشد.

\r\n

رستوران  لوتوس کیش یکی از رستوران های ایرانی وفرنگی  کیش  می باشد که در کیش، فاز خدماتی اف  واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شاملغذاهای دریایی و بین المللی می باشد.

\r\n

رستوران سورنا کیش یکی از رستوران های ایرانی کیش  می باشد که در بیرون بازارچه گلستان  واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای کبابی و خورشتی ایرانی  می باشد.

\r\n

رستوران خاطره کیش یکی از رستوران های ایرانی, فرنگی کیش می باشد که درمرکز شهر واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل شامل انواع غذاهای کبابی و خورشتی و انواع غذاهای فرنگی و ایرانی  می باشد.

\r\n