×

هشدار

JUser: :_load: ناتوان در تشخیص کاربر با شناسه: 217
رستوران های سایر شهرها

رستوران های سایر شهرها (7)

رستوران های سایر شهرها , رستوران

رستوران قلعه گیلان یکی از رستوران های ایرانی رشت  می باشد که در خیابان کیلومتر ۴ جاده رشت به انزلی واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی و بین المللی  می باشد.

\r\n

رستوران حاج حسن مازندران یکی از رستوران های ایرانی ساری می باشد که در خیابان ساری، کمربند غربی واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی کبابی و خورشتی می باشد.

\r\n

رستوران گوویندا اهواز یکی از رستوران های گیاهی اهوازمی باشد که دراهواز کیان پارس واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای گیاهی  می باشد.

\r\n

رستوران  حمام خان یزد یکی از رستوران های ایرانی سفره خانی یزد  می باشد که در میدان خان واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای کبابی و خورشتی ایرانی می باشد.

\r\n

رستوران نعیم قشم یکی از رستوران های ایرانی قشم  می باشد که در ميدان امام قلى خان واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی کبابی و خورشتی می باشد.

\r\n

رستوران عدل سرعین یکی از رستوران های ایرانی سرعین  می باشد که در خیابان  ولیعصر واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی کبابی و خورشتی می باشد

\r\n

رستوران باد گیران بندر عباس یکی از رستوران های ایرانی بندر عباس می باشد که درابتدای جاده میناب واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی کبابی و خورشتی می  باشد.

\r\n