×

هشدار

JUser: :_load: ناتوان در تشخیص کاربر با شناسه: 217
هتل پارمین
رستوران های اصفهان

رستوران های اصفهان (12)

رستوران , رستوران های اصفهان

رستوران شهرزاد اصفهان  یکی از رستوران های ایرانی و فرنگی اصفهان می باشد که در چهار باغ عباسی واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذا های  گوشتی ، دریایی ، انواع دسر ها و انواع غذا های ایرانی کبابی و خورشتی می باشد.

\r\n

رستوران قاشق نقره ای اصفهان یکی از رستوران های ایرانی و فرنگی اصفهان می باشد که در خیابان اتوبان ذوب آهن واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای کبابی و خورشتی می باشد.

\r\n

رستوران هرمس اصفهان یکی از رستوران های ایتالیایی اصفهان می باشد که در خیابان  نظر شرقی واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل غذاهای دریایی،غذای فرنگی ، غذای ویزه و فست فود می باشد.

\r\n

رستوران خوان گستر سیتی سنتر اصفهان  یکی از رستوران های ایرانی اصفهان  می باشد که در  اتوبان شهید دستجردی واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی و بین المللی کبابی و خورشتی می باشد.

\r\n

رستوران هفت خوان یکی از رستوران های ایرانی ، فرنگی اصفهان  می باشد که در خیابان میرفندرسکی واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای فرنگی و ایرانی  کبابی و خورشتی می باشد.

\r\n

رستوران صفه اصفهان یکی از رستوران های ایرانی ، فرنگی اصفهان می باشد که در خیابان  حکیم نظامی واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای کبابی و خورشتی ایرانی و فرنگی می باشد.

\r\n

رستوران ثانی اصفهان  یکی از رستوران های ایرانی ، فرنگی اصفهان  می باشد که در خیابان مرداویج واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای کبابی و خورشتی ایرانی و فرنگی می باشد.

\r\n

رستوران پیده اصفهان یکی از رستوران های ترکیه و فرنگی اصفهان می باشد که در خیابان میرفندرسکی واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای ترکیه و فرنگی می باشد.

\r\n

رستوران آلوس اصفهان  یکی از رستوران های ایرانی ، فرنگی ، کافه اصفهان  می باشد که در خیابان حکیم نظامی واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی و فرنگی کبابی و خورشتی می باشد.

\r\n

رستوران نیکان اصفهان یکی از رستوران های فست فود ، ایرانی ، فرنگی ایرانی می باشد که در جنب پل خواجو واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای کبابی و خورشتی می باشد.

\r\n

رستوران زینو اصفهان یکی از رستوران های  بین المللی وفرنگی اصفهان  می باشد که در خیابان  حکیم نظامی واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای فرنگی وغذاهای کبابی و خورشتی می باشد.

\r\n

رستوران نان دوست اصفهان  یکی از رستوران های ایتالیایی ، فست فود ، فرنگی اصفهان  می باشد که در خیابان  حکیم نظامی واقع شده است .منوی غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای ایتالیایی ، فرنگی می باشد.

\r\n