به گزارش گروه استان های باشگاه  خبرنگاران جوان از مشهد؛ محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در این مراسم گفت: 128 مورد از این طرح ها با اعتبار 607 میلیارد ریال مربوط به...


به گزارش گروه استان های باشگاه  خبرنگاران جوان از مشهد؛ محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در این مراسم گفت: 128 مورد از این طرح ها با اعتبار 607 میلیارد ریال مربوط به شهرداریهای استان و 318 پروژه دیگر با اعتبار 320 میلیارد ریال در حوزه دهیاریها است.

وی افزود: این طرح ها شامل زیرسازی، آسفالت و نورپردازی معابر، پیاده روسازی، ساخت ایستگاههای آتش نشانی، سرویسهای بهداشتی، بوستان، زمین چمن مصنوعی، جایگاههای سی.ان.جی، مجموعه آبی، کشتارگاه، پارکینگ طبقاتی، مخازن آب، روشنایی معابر و سامانه های نظارت تصویری و اتوماسیون اداری است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: شهرداری کاشمر در خصوص طرحهای شهرداریها با رقم 148 میلیارد ریال بیشترین تعداد را از نظر اعتباری دارد.

مقدوری افزود: در هفته دولت امسال هزار و 317 طرح در این استان با هزینه 14 هزار و 495 میلیارد ریال در حال بهره برداری است که تعداد این طرحها از نظر تعداد 14 درصد و از نظر هزینه 22 درصد نسبت به پارسال بیشتر است.

وی گفت: بیشترین حجم طرحهای دستگاههای اجرایی در حجم اعتبارات مربوط به سازمان صنعت، معدن و تجارت با اعتباری بالغ بر سه هزار و 900 میلیارد ریال است. شهرستان مشهد نیز با چهار هزار و 730 میلیارد ریال بیشترین اعتبار را در بین شهرهای استان به خود اختصاص داده است.

در این مراسم با دستور وزیر کشور به صورت ویدیوکنفرانس پروژه های شهرداری کاشمر به نمایندگی از کل شهرداریها و دهیاری و سده خواف به نمایندگی از کل دهیاریهای استان بهره برداری شد.

در هفته دولت امسال که با آغاز کار دولت دوازدهم همزمان شده هزار و 317 طرح در خراسان رضوی با هزینه 14 هزار و 495 میلیارد ریال در حال بهره برداری است.

انتهای پیام// م.م

بهره برداری از طرح های عمرانی در هفته دولت

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location