استدیو مانی

به گزارش گروه استان های باشگاه  خبرنگاران جوان از مشهد؛ غلامرضا رحمتی زاده معاون املاک و اراضی آستان قدس رضوی گفت: این سامانه با هدف کاهش مراجعه حضوری مردم و کاهش زمان پاسخگویی مراجعان از دفاتر...


به گزارش گروه استان های باشگاه  خبرنگاران جوان از مشهد؛ غلامرضا رحمتی زاده معاون املاک و اراضی آستان قدس رضوی گفت: این سامانه با هدف کاهش مراجعه حضوری مردم و کاهش زمان پاسخگویی مراجعان از دفاتر اسناد رسمی راه اندازی شده است.

وی افزود: با راه اندازی این سامانه مستاجران املاک آستان قدس با مراجعه به سردفتران اسناد رسمی و ارائه مدارک درخواست خود را از طریق سامانه و به صورت الکترونیکی انجام می دهند سپس درخواستها به صورت غیرحضوری از طریق آستان قدس رضوی پیگیری می شود.

معاون املاک و اراضی آستان قدس رضوی گفت: از این طریق مستاجر فقط یک بار به آستان قدس رضوی مراجعه می کند و درخواستها به صورت برخط به‌ سرعت انجام می‌شود.

وی افزود: از مزایای سامانه پیشخوان خدمت مجازی جلوگیری از هرگونه اشتباه و خطا در ثبت خدمات و رصد آخرین وضع انجام خدمت توسط مستاجرین است.

رحمتی زاده افزود: پس از اجرای آزمایشی موفق این طرح، پیشخوان خدمت مجازی آستان قدس رضوی در بیش از 500 دفتر اسناد رسمی خراسان رضوی و در آینده نزدیک در دفاتر اسناد رسمی کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

انتهای پیام// م.م

راه اندازی سامانه پیشخوان خدمت مجازی با هدف کاهش مراجعه حضوری

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location