به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛  محجت الاسلام و المسلمین رئیسی در بازدید از شرکت صنایع چوب آستان قدس رضوی با اشاره به برنامه‌های آستان قدس رضوی برای راهپیمایی اربعین امسال...


 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛  محجت الاسلام و المسلمین رئیسی در بازدید از شرکت صنایع چوب آستان قدس رضوی با اشاره به برنامه‌های آستان قدس رضوی برای راهپیمایی اربعین امسال افزود: سال گذشته برای نخستین بار موکب‌هایی از سوی آستان قدس رضوی برای خدمت‌رسانی به زائران پیاده حرم حضرت اباعبدالله الحسین (ع) برپا شد؛ در برپایی این موکب‌ها تلاش شد در مناطقی ارائه خدمات انجام شود که کمتر مورد توجه است، برای همین اساس مرز مهران انتخاب شد.

تولیت آستان قدس رضوی گفت: امسال هم آستان قدس رضوی به عرصه خدمت‌رسانی به زائران پیاده روی اربعین ورود خواهد کردوارائه خدمت خواهد کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم در ادامه از تأمین سازه‌های چوبی مورد نیاز در طرح توسعه حرم مطهر امیرالمؤمنین علی (ع)، توسط شرکت صنایع چوب آستان قدس رضوی خبر داد افزود:همکاری‌های میان اعتاب مقدسه کشور عراق با آستان قدس رضوی پس از سقوط رژیم بعث آغاز شده و این همکاری هر روز رو به افزایش است و تأمین سازه‌های چوبی آستان مقدس علوی توسط شرکت صنایع چوب آستان قدس رضوی جلوه‌ای از این همکاری‌هاست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه سازه‌های چوبی تولید شده برای آستان قدس علوی ضمن بهره از طراحی اصیل اسلامی، از ظرافت و استحکام قابل توجهی برخوردار هستند، افزود: در طرح توسعه حرم مطهر حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) ساخت سازه‌های چوبی برعهده صنایع چوب آستان قدس رضوی است و همچنین مهندسان و هنرمندان ایرانی در پروژه احداث صحن حضرت فاطمه (س) مشارکت دارند.

انتهای پیام//ف. ج.


آستان قدس تأمین کننده سازه‌های چوبی مورد نیاز طرح توسعه حرم مطهر امیرالمؤمنین

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location