استدیو مانی

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛   احسان زهره وندی مدیر پایگاه تاریخی توس گفت:روز گذشته چهارم شهریور ماه همزمان با بیست و چهارمین سالگرد درگذشت زنده یاد مهدی اخوان ثالث...


به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛   احسان زهره وندی مدیر پایگاه تاریخی توس گفت:روز گذشته چهارم شهریور ماه همزمان با بیست و چهارمین سالگرد درگذشت زنده یاد مهدی اخوان ثالث بزرگداشتی در مزار این شاعر معاصر در آرامگاه فردوسی برگزار شد.

وی افزود: مراسم بزرگداشت اخوان ثالث با حضور جمعی از راهنمایان گردشگری، شعرا و نمایندگان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه با برگزاری مراسم شب شعر در آرامگاه فردوسی برگزار شد.

زهره وندی ادامه داد: پیش از این هر ساله به همت زنده یاد استاد محمد قهرمان، سالگرد اخوان ثالث در کنار آرامگاه او برگزارمی شد وامسال فرهنگسرای فردوسی عهده دار این برنامه شده بود. برگزاری مراسم بزرگداشت در هر سال برای یادآوری و احترام به ادبیات معاصر و کهن و هنرمندانی است که در این عرصه به فعالیت پرداخته‌اند زنده نگه‌داشتن زبان فارسی و شاهنامه فردوسی نیز از دیگر اهداف اصلی برگزاری مراسم بزرگداشت مهدی اخوان ثالث است.


انتهای پیام// ف. م.

 

مراسم بزرگداشت اخوان ثالث در آرامگاه فردوسی برگزار شد

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location