به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛  هادی ایزدی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد گفت: مرحله نخست نیروگاه تولید همزمان برق و حرارت با ظرفیت سالانه ۲ مگاوات و در زمینی به...

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛  هادی ایزدی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد گفت: مرحله نخست نیروگاه تولید همزمان برق و حرارت با ظرفیت سالانه ۲ مگاوات و در زمینی به مساحت یک هزار و ۸۰۰ متر مربع و زیربنای ۷۰۰ مهمترین این طرح هاست که با راه اندازی آن برای ۱۰ نفر اشتغال ایجاد شده است.


هادی ایزدی ادامه داد: افزایش ظرفیت واحد تولیدی آرد نگین با اشتغال ۱۰ نفر با مجموع ظرفیت تولید سالیانه ۴۵ هزار تن در زمینی به وسعت ۲ هزار متر و زیربنای یک هزار متر مربع دیگر طرح تولیدی به بهره برداری رسیده گناباد است.


وی گفت: پارکینگ و تالار پذیرایی کوثر بیدخت در مجموع به مساحت چهار هزار و ۶۰۰ متر مربع و اعتبار چهار میلیارد ریال و خیابان ۲۴ متری به طول ۴۰۰ متر و اعتبار ۲ میلیارد ریال دیگر طرح‌های به بهره برداری رسیده در شهرستان گناباد محسوب می‌شوند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد گفت: برای اجرا و راه اندازی این ۵ طرح عمرانی در مجموع ۱۲۳ میلیارد ریال هزینه شده است.


انتهای پیام// ح. ت.

 


به بهره برداری رسیدن پنج طرح عمرانی صنعتی در گناباد

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location