به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛  ایرج سعادتمند مدیر آموزش و پرورش کاشمر گفت: سالانه در شهرستان کاشمر حدود 106 تا ۱107میلیارد تومان برای امر آموزش و پرورش توسط دولت هزینه...


به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛  ایرج سعادتمند مدیر آموزش و پرورش کاشمر گفت: سالانه در شهرستان کاشمر حدود 106 تا ۱107میلیارد تومان برای امر آموزش و پرورش توسط دولت هزینه می‌شود و در این شرایط وقتی خود خانواده‌های دانش آموزان مشاهده می‌کنند که سرانه واریزی برای مدارس به دلیل مشکلات اعتباری و بودجه‌ای که دولت با آن دست به گریبان است بسیار پایین است به صورت داوطلبانه و با برنامه‌ریزی انجمن اولیا و مربیان به مدارس کمک می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه کمک به مدارس اجباری نیست گفت: حتی در مدارس خاصی مانند استعداد‌های درخشان که دریافت شهریه قانونی است وقتی می‌بینیم خانواده‌ای با مشکل مالی مواجه است شهریه آن دانش‌آموز را از محل کمک‌هایی که در اختیار ماست پرداخت می‌کنیم.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر افزود: فرهنگیان ما سالانه ۳، ۴، ۵ میلیون تومان به آموزش و پرورش کمک می‌کنند تا برای دانش آموزان بی‌بضاعت و سایر نیاز‌ها هزینه شود و لذا اجباری برای پرداخت کمک از سوی خانواده‌ها نیست، اما خود آن‌ها وقتی مشکلات را از نزدیک مشاهده می‌کنند داوطلبانه کمک می‌کنند.

انتهای پیام //ف. م


کمک معلمان کاشمری به آموزش و پرورش

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location