به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛ سعید صالح رئیس مدارس غیردولتی آموزش و پرورش خراسان‌رضوی با اعلام این خبر گفت: برای توسعه متوازن نظام آموزشی کشور در استان ، صدور این مجوزها ...


به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛ سعید صالح رئیس مدارس غیردولتی آموزش و پرورش خراسان‌رضوی با اعلام این خبر گفت: برای توسعه متوازن نظام آموزشی کشور در استان ، صدور این مجوزها  بدون محدودیت و بدون زمان و با بالاترین سرعت ممکن  انجام می‌شود.

وی گفت : صدور موافقت اصولی برای مدارس غیردولتی، به آموزش و پرورش شهرستان‌ها و نواحی تفویض شده مربوط می‌شود و ناحیه به تناسب نیاز‌های خودش می‌تواند موافقت اصولی داشته باشد.

رئیس مدارس غیردولتی آموزش و پرورش خراسان رضوی ادامه داد: در این مدارس برای هدایت تحصیلی ۴ اولویت برای دانش آموزان مشخص شده است که بدون محدودیت زمانی و در صورتی که شرایط خاص را داشته باشند می‌توانند ثبت‌نام کنند.


وی افزود: شهریه مدارس غیردولتی از اوایل تابستان ابلاغ شده و همه مدارس غیردولتی باید پوستر شهریه را نصب کنندو این مدارس  شهریه تایید شده و تعیین شده دارند 

صالحی گفت: چشم انداز ما برای ۴ سال آینده استان و کشور طبق برنامه ششم توسعه، باید ۱۵ درصد دانش‌آموزان در قالب مدارس غیردولتی تحصیل کنند و ما در استان خراسان رضوی به حدود ۱۰ درصد رسیدیم و در کشور حدود ۱۱ درصد است.

وی افزود: امسال برای مدارس بالای ۳۰ دانش آموز، یک معلم از طرف آموزش پرورش اختصاص می‌یابد.

انتهای پیام// ف. م

 

الزام نصب شهریه در همه مدارس غیر دولتی

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location