به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛ شکوه میرشاهی سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی گفت : به منظور ساماندهی و کاهش مراجعات به دستگاههای اجرائی ،...


به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛ شکوه میرشاهی سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی گفت : به منظور ساماندهی و کاهش مراجعات به دستگاههای اجرائی ، افزایش اعتماد متقابل میان دولت و کارآفرینان و در راستای تحقق دولت الکترونیک، پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان پس از مطالعه و بررسی و همچنین ایجاد زیرساخت‌های لازم آماده بهره‌برداری شده است.


وی افزود: با هماهنگی بین دستگاه‌های مختلف و پس از بررسی فرم های ارسالی، مدارک مورد نیاز 11 دستگاه استعلام شونده شامل سازمان جهاد کشاورزی، سازمان صنعت،معدن و تجارت،اداره کل حفاظت محیط زیست، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شرکت برق منطقه‌ای استان، شرکت توزیع نیروی برق استان، شرکت آب و فاضلاب استان، شرکت آب و فاضلاب روستایی، شرکت شهرک‌های صنعتی و شرکت گاز، اخذ شده و امکان پیگیری مجوزهای لازم در این حوزه‌ها از طریق پنجره واحد الکترونیکی فراهم شده است.


میرشاهی گفت: در مرحله اول این سامانه که از طریق پرتال مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان قابل دسترس خواهد بود بطور آزمایشی از 14 مردادماه آغاز به کار خواهد کرد که در طی دوره آزمایشی دستگاه‌ها موظف به ارائه خدمات به صورت حضوری نیز می‌باشند و پس از طی این دوره فرایندهای صدور مجوز به صورت الکترونیکی و غیرحضوری انجام خواهد شد.


سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی افزود : این اقدام گام مؤثری در کاهش هزینه، صرفه جویی در وقت شهروندان، افزایش دقت، افزایش شفافیت و عدالت و بهبود فضای کسب و کار استان خواهد بود.

انتهای پیام // ف.م


امکان پیگیری مجوزهای لازم 11 دستگاه دولتی از طریق پنجره واحد الکترونیکی فراهم شده است.

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location