استدیو مانی

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛ ابراهیم الهی دبیر اولین دوره فنی مسابقات بین‌المللی سروش وحی در دیدار با مدیر کل سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی گفت: این مسابقات در سه رشته تحقیق،...


به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛ ابراهیم الهی دبیر اولین دوره فنی مسابقات بین‌المللی سروش وحی در دیدار با مدیر کل سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی گفت: این مسابقات در سه رشته تحقیق، تدویر و تحدیر قرآن، در دو گروه سنی زیر 18 سال و بالای 18 سال با محوریت حفظ دو و نیم جزء از قرآن کریم که سوره بقره را شامل می‌شود در 12 دوره برگزار خواهد شد و تلاش دارد تا حافظ قاری و قاری حافظ قرآن تربیت کند.

وی افزود: این مسابقات با حضور شرکت کنندگانی از کشورهایی همچون عراق، ارمنستان، امارات، کویت و افغانستان برگزار می شود.

دبیر اولین دوره فنی مسابقات بین‌المللی سروش وحی با بیان اینکه آزمون کتبی که شرط ورود به مسابقات است، در مهر برگزار می‌شود و آبان نیز به مدت یک هفته، پذیرای شرکت کنندگان در مشهد الرضا هستیم، افزود: امیدوارم با حمایت سازمان‌های مربوطه و تشکل‌های مردم نهاد، این رویداد مهم و عظیم قرآنی به خوبی برگزار شود.

محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی نیز با اشاره به آمادگی کامل این سازمان برای ترویج و گسترش فرهنگ قرآن و عترت گفت: این سازمان آماده هر گونه همکاری برای برگزاری با شکوه این مسابقات است.

انتهای پیام// م.م

آمادگی صداوسیمای استان برای انعکاس مسابقات بین‌المللی قرآن کریم

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location