خبر گزاری چمپکس نیوز: مهران زرگری رئیس هیئت بدنسازی استان زنجان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ؛ گفت : با توجه به هدف گذاری های صورت گرفته برای این رشته ورزشی...


خبر گزاری چمپکس نیوز: مهران زرگری رئیس هیئت بدنسازی استان زنجان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ؛ گفت : با توجه به هدف گذاری های صورت گرفته برای این رشته ورزشی در هیئت بدنسازی استان , برای رسیدن به اهداف اقدام به شناسایی نقاط ضعف و قوت این رشته ورزشی شده است.
وی با بیان اینکه به همین منظور با در نظر گرفتن نیازها , آموزش اولویت اصلی هیئت قرار داده شده است افزود:با برگزاری کلاس ها و سمینارهای متعدد سعی در بالا بردن سطح علمی و مهارتی فعالین این رشته ورزشی و به روز رسانی سطح دانش مربیان استان شده است.
وی به رشد چشم گیر این رشته ورزشی در استان اشاره کرد و گفت : بدنسازی و پرورش اندام استان در سال های اخیر رشد ویژه و چشم گیری داشته به طوری که از رتبه 26 در سال 93 به رتبه 6 کشور در سال 94 ارتقاء یافتیم.
رئیس هیئت بدنسازی استان در خاتمه افزود : با توجه به تنگناهای اقتصادی موجود در هیئت امکان حضور در تمام مسابقات کشوری را نداشتیم ولی با این حال توانستیم 2 مدال آسیایی و بیش از 30 مدال کشوری برای استان زنجان به ارمغان آوریم .

نظرات (0)

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر خود را اضافه کنید.

ثبت نظر به عنوان مهمان. ثبت نام کنید و یا وارد شوید تا بتوانید از امکانات بیشتری بهره مند گردید
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location